KONST / Litografier / Färglitografi 13374092
nr 1337 4092
Färglitografi
Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 60x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:18:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr